Nder vite Rihana ka zbavitur fansat me foto shumë të kuruara dhe me stil. Tani që është në karantinë ylli i pop-it ka filluar të ekspozojë linjën e saj të të brendshmeve, duke i lënë ndjekësit e saj pa frymë.

RiRi së fundmi ka nxjerrë në treg koleksionin e saj të ri në bashkëpunim me stilistin Adam Selman dhe çdo ditë pozon me të brendshme.

Nga vila e saj luksoze ylli i muzikës nga Barbados shfaqet me reçipeta, mbathje dhe zhartjere trasparente të zeza, dhe duket më seksi se asnjëherë, duke ekspozuar format e saj të bukura.

Në këmbë ajo mban të veshura një palë sandale me diamante dhe smeralde të stiluara nga Amina Muhaddi, që i nxjerrin në pah tatuazhet. Fotove nuk u mungojnë komentet dhe zemrat nga fansat e saj të shumtë.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*