Karantinë dhe ushtrime fitnesi për Rumer Willis, një nga vajzat e Demi Moore dhe Bruce Willis. 31 vjeçarja ka postuar së fundmi disa foto dhe një video, ku shfaqet teksa bën fiskulturë dhe tregon fizikun e saj në superformë.’Ky është një postim vlerësimi për trupin tim’, shkruan artistja, që lëshon një mesazh të ‘body positivity’. ‘Mendoj që është e rëndësishme të festojmë për veten tonë, jo sepse kemi humbur peshë apo jemi si duhet të jemi…

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

’Rumer shton: Doja të isha vërtetë trasparente dhe të flisja me ju për body confidance, për të ndarë me ju atë që është pa filtra, pa photoshop… pra siç jam në të vërtetë unë’.

Rumer i bashkohet kështu numrit të madh të yjeve që luftojnë me të ashtuqujturën body shaming, duke mbrojtur trupat joperfekt, të cilat nuk i korespondojnë me ato që shpesh herë shfaqen tek modelet.

‘Trupi im bën kaq shumë për mua dhe punon kaq shumë për mua. Por shumë herë e vetmja gjë që ndjej është ajo që nuk është mirë. Cfarë mungon apo çfarë ka të tepërt…’,, shpjegon Rumer duke kujtuar se si shpesh herë ndjehet jo perfekte.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*