Që Eduart Grishaj dhe Arbana Osmani janë në një lidhje dashurie, këtë e dinë të gjithë tashmë, por së fundmi kanë treguar se edhe nuk qëndrojnë dot gjatë larg njëri-tjetrit.

Arbana ka hedhur një foto në rrjetet sociale në shoqërinë e moderatores së njohur Xhemi Shehu, por ajo çfarë bën përshtypje dhe e provon atë që përmendëm në fillim ka të bëjë me komentet që kanë bërë çifti i njohur.

Eduarti e pyet Arbanën se kur do të largohet Xhemi meqë ishte kthyer ai vetë, ndërkohë që Arbana I përgjigjet se mikja e saj do ta përcillte ‘sonte’, ka ndërhyrë vetë Xhemi e cila ka komentuar se “kjo zhduket nesër, s’po tëp yes a do gjë!”. Por Eduarti ka komentuar sërish duke iu drejtuar të dashurës së tij duke e pyetur se pse nuk kishte gjetur asnjë mundësi ta largonte që sonte, por Xhemi ka dhënë komentin epik: “Sonte do rrish me gjyshen”.

Komentet:

Eduart Grishaj: Kur do ik kjo Xhemi meqë unë u ktheva

Arbana: Ja zemër ta përcjellim sonte prandaj kemi dalë

Xhemi: Eduart Grishaj, kjo zhduket nesër, s’po të pyes a do gjë!

Eduart Grishaj: Arbana Osmani,  Nuk gjete asnjë mundësi ta nisje që sonte se deri nesër mos shkon gjatë

Xhemi: Eduart Grishaj, sonte do rrish me gjyshen

https://www.instagram.com/p/B1MidlgAyrU/?igshid=1cf5oqvl0zr0c

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*