Një ngjarje tragjike ka ndodhur pasditen e sotme në periferi të Markgrafenheide, në Gjermani ku një grua ka zbuluar në një park trupat e pajetë të prindërve të saj

Në zonën e një parku, gruaja ajo një erë të fortë dhe të shpifur e ndërsa u afrua pranë disa pemëve dhe shkurreve, ajo pa dy trupat e prindërve të saj të vdekur.

Menjëherë gruaja njoftoi policinë. Ndërkohë ende nuk dihet nga se është shkaktuar vdekja e të moshuarve. Policia nuk përjashton pistën e vrasjes, vetëvrasjes dhe vdekjen natyrale.

Të moshuarit sipas policies janë rreth 85 dhe 89 vjeç. “Gjëja e pazakontë është se të dy njerëzit vdiqën në të njëjtën kohë,” tha e bija e viktimave.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*