Deputeti Kujtim Gjuzi që ishte kryefjalë e medias online gjatë 24 orëve të fundit ka njotuar një konferencë shtypi mesditën e sotme. Politikani që është lakuar në të gjitha rasat për veshjen dhe sjelljen e tij ka lajmëruar se do të ketë një konferencë shtypi, por pa specifikuar se çfarë do të thotë.

Gjuzi, është një nga ata deputetë të listës së Partisë Demokratike, që e mori mandatin pas lënies nga deputetët e opozitës. Gjuzi, së fundi është përfolur për një lidhje të re dashurie me një vajzë, që siç ka pohuar ai e ka njohur përmes rrjeteve sociale.

Gjuzi, është një nga ata deputetë të listës së Partisë Demokratike, që e mori mandatin pas lënies nga deputetët e opozitës. Gjuzi, së fundi është përfolur për një lidhje të re dashurie me një vajzë, që siç ka pohuar ai e ka njohur përmes rrjeteve sociale.

Njoftimi i deputetit:

Të nderuar kolegë,

Sot, dt 24 Dhjetor, ora 13. 00 deputeti z.Kujtim Gjuzi, do te kete nje konference per shtyp (kati dyte, ngjitur me komisionin e Sigurise)

Ftohen mediat për ta ndjekur dhe pasqyruar këte veprimtari.

Faleminderit për bashkëpunimin

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*