Një ditë pas mbërritjes në Tiranë nga Bjellorusia, futbollisti i Kombëtares, Odise Roshi ka shpallur fejesën me modelen Silvi Shkëmbi, në një festë tepër private ku ishin të ftuar rreth 100 veta në ambientet e një lokali luksoz në Tiranë.

Duket se rregullat antiCovid për të frenuar përhapjen e virusit nuk e kanë ndalur çiftin e ri, duke shkelur kështu masat parandaluese.

Top Channel ka mësuar se të pranishëm ishin edhe  shokët e tij të ekipit.

Dhurata e futbollistit të Groznit, Odise Roshi për bashkëshorten e tij kanë qenë një unazë me diamante, e cila kishte një vlere prej 20.000 euro dhe një ore gjithashtu me gurë të çmuar që arrinte vlerën e 30.000 eurove.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*