Dje, ishte dita e parë e Festës së Birrës në qytetin e Korçës. Në këtë event kaq të rëndësishëm për qytetin juglindor, nuk mund të mungonte deputeti Niko Peleshi.

Ish-ministri ka qenë bashkë me familjen e  tij. Ndërkohë, vëmendje ka tërhequr sërish vajza e tij Aleksia, e cila është shumë simpatike dhe me një fizik për tu pasur zili.

Aleksia ka ndarë për ndjekësit në Insta Story një video me të atin  ku shfaqen shumë të gëzueshëm.

“Unë dhe shoku im më i mirë”, shkruan ajo në diçiturë.

     

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*