Matthew Bernard është një adoleshent i dyshuar për vrasje të trefishtë në Virginia. Ai është arrestuar pasi tentoi t’i ikë policisë duke vrapuar nudo në rrugë.

Bernard u arrestua për tre vrasje të shkallës së parë pasditen e së martës ndërsa 18-vjeçari besohet se ka qëlluar dhe vrarë tre të afërm të tij në një shtëpi në Keeling.

Autoritetet  gjetën trupin e vdekur të njërës prej viktimave, një gruaje, në rrugën e shtëpisë, ndërsa dy viktimat e tjera, një fëmijë dhe një grua, u gjetën brenda shtëpisë.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*