Ky është momenti qesharak kur Wanderson Cristaldo Farias shkoi te shkallët e stadiumit mbrapa portës për të puthur të dashurën pasi shënoi, por vetëm kur u rikthye në fushë mori vesh se goli ishte anuluar.

Braziliani është bërë gazi i botës kur mendoi se kishte arritur të zhbllokonte rezultatin për skuadrën Bullgare të Lidogorets në ndeshjen e kategorisë së parë ndaj Slavia Sofia.

Ndeshja përfundoi 0-0 dhe Wanderson ishte tepër i mëritur pasi goli i tij, i cili më pas doli i rregullt, mund ta kishte ngjitur ekipin e tij në vend të parë.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*