Ky është momenti tronditës kur një makinë përplas një nxënës i cili po kalonte rrugën.

Në pamjet filmike do të shikoni se si makina hedh disa metra në ajër të riun.

Fatmirësisht pas përplasjes nxënësi ngrihet në këmbë dhe ikën nga rruga.

Aksidenti i frikshëm ndodhi në Kharkiv, Ukrainë.

 

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*