Nje aksident eshte shenuar ne rrugen trasballkanike ku nje automjet ka perplasur nje kembesor.

I moshura ka qene duke kaluar rrugen kur eshte qelluar nga automjeti dhe si pasoje , ka marr plage ne trup duke rrezikuar jeten. Ai eshte trasportuar drejt spitalit rajonal te vlores,ne gjendje te rende.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*