Përfshihet nga flakët një automjet në rrugën transballkanike Vlorë. Automjeti tip Peugeot ka qenë në lëvizje në momentin kur është përfshirë nga flakët. Në vendngjarje policia dhe zjarrfikësja, ndërsa fatmirësisht nuk ka patur të lënduar por vetëm dëme matetiale. Nga policia konfirmohet se bëhet fjalë për një shkëndije elektrike në automjet, megjithatë policia po heton shkaqet e përfshirjes nga zjarri të automjetit.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*