Neymar, Di Maria dhe Leandro Paredes janë tre lojtarët që kanë rezultuar pozitivë me COVID-19.

Të tre lojtarët sipas ‘L’Equipe’ pushuan në ishullin spanjoll të Ibizës dhe pas kthimit në Paris janë infektuar.

Por ndërkohë teksa ata janë vetkarantinuar, lojtarët e tjerë dhe stafi do të testohen të gjithë për të verifikuar nëse ka të tjerë ose jo.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*