DASHI

Për shkak te mjedisit te renduar yjor, dita e sotme do kalojnë disa vështirësi. Ne disa momente mundet edhe te debatoni ashpër me partnerin, por fatmirësisht ne mbrëmje do sqarohet gjithçka. Beqaret do kenë vetëm mundësi për aventura kalimtare. Ne planin financiar Urani do ua turbulloje disi mendimet dhe mund te tregoheni shume te palogjikshëm.

DEMI

Nëse deri me sot jeta juaj ne çift ka qene delikate, sot gjërat kane për te ndryshuar shpejt. Do i kuptoni gabimet e bëra dhe do mundoheni te mos i përsëritni. Beqaret nga ana tjetër do jene shume me kërkues dhe nuk kane për ta gjetur princit e tyre te kaltër. Marsi dhe Merkuri do ju ndihmojnë ta riekuilibroni sektorin e financave. Situata do filloje te ketë përmirësimet e para dhe ju do ndiheni me te qete.

BINJAKET

Gjate kësaj dite mire është te tregoheni disi me te kujdesshëm dhe te mos ndërmerrni shume rreziqe. Flisni qetësisht me partnerin tuaj dhe mos e ngrini zërin ne stratosfere. Për ju qe jeni ende vetëm sot do ndodhin supriza. Përgatituni fort shpirtërisht sepse nuk i kishit menduar emocione te tilla. Financat nuk do jene te këqija megjithatë nuk duhet te ndërmerrni rreziqe.

GAFORRJA

Dite tejet e favorshme ka për te qene kjo e sotmja për ju te dashuruarit. Gjithë kohës do merreni vesh me partnerin dhe nuk do debatoni për asnjë arsye. Beqaret do ndihen me te lirshëm se zakonisht dhe nuk do kenë druajtje për t’i shprehur ndjenjat. Te ardhurat do fillojnë pak e nga pak te normalizohen. Tashme do dini edhe si dhe sa shpenzime te kryeni për te mos pasur probleme.

LUANI

Ju te dashuruarit do jeni shume romantike gjate kësaj dite dhe do filloni te merreni vesh si duhet me atë qe keni ne krah. Ne mbrëmje mund te filloni te bëni edhe plane afatgjata. Beqaret do e konsolidojnë goxha marrëdhënien e tyre dhe jeta ka për t’iu marre një tjetër drejtim. Sektori financiar do jete disi i trazuar megjithatë po morët masa shpejt situata mund te normalizohet.

VIRGJERESHA

Jeta juaj ne çift do jete tejet e ndërlikuar gjate kësaj dite. Do flisni me zë te lartë, do jeni xheloze dhe shume strikte me çdo gjë. Po vazhduat kështu do e keni keq punën. Beqaret nga ana tjetër duhet te tregtohen me te matur me përzgjedhjet qe do bëjnë. Dielli do ua ndriçojë disi mendimet për menaxhimin e financave. Situata ne këtë sektor nuk do jete aq e keqe sa ka qene.

PESHORJA

Nëse nuk mundoheni t’i imponoheni tjetrit dhe nga ana tjetër nuk i thoni gjera qe mund ta lëndojnë, jeta juaj ne çift ka për te ecur me se miri sot. Beqaret do jene te logjikshëm dhe nuk do hedhin asnjë hap pa qene te sigurte. Buxhetin do e menaxhoni me shume kujdes dhe perpikmeri kështu qe situata do vije nga ora ne ore duke u stabilizuar e duke u përmirësuar.

AKREPI

Jeta juaj ne çift do jete plotësisht e qete dhe pa asnjë lloj shqetësimi sot. Do jeni bashkëpunues dhe te logjikshëm ne çdo çast. Beqaret do kenë plot mundësi për aventura, por do i refuzojnë dhe do preferojnë te presin për historitë serioze. Ne planin financiar do keni goxha probleme dhe mund te gjendeni ne situata te vështira. Për fat miqtë dhe familjaret nuk do ju lënë ne balte.

SHIGJETARI

Dite e begate ka për te qene kjo e sotmja për te dashuruarit. Do ja kaloni për mrekulli ne krahët e partnerit tuaj dhe emocionet do shtohen moment pas momenti. Beqaret do dine si ta joshin dike qe do pëlqejnë dhe shume shpejt do fillojnë edhe një lidhje me te. Problemet financiare do i zgjidhni sa hap e mbyll sytë fale përkushtimit te madh qe do tregoni. Bravo për çdo përpjekje.

BRICJAPI

Mos ushtroni asnjë lloj presioni tek jeta juaj ne çift gjate kësaj dite sepse mund te keni probleme dhe debate me pas. Secili ka te drejtën te veproje sipas mënyrës se vet dhe me detyrim nuk mund te behet asgjë. Beqaret do kenë me shume se kurrë nevoje te ndihen te dëshiruar dhe te marrin komplimente. Yjet do ua plotësojnë dëshirat. Ne planin financiar do reflektoni disa here para se te hidhni hapa dhe nuk do keni probleme.

UJORI

Zemra juaj nuk do ndihet shume mire sot. Partneri do ju beje disa kritika qe nuk do ju pëlqejnë dhe do trishtoheni. Me vone keni për ta kuptuar se gjithçka është bere për te mirën tuaj. Beqaret do presin ende pak kohe para se te hedhin hapa, pasi tani për tani nuk ndihen gati. Financat nuk do jene aspak te mira kështu qe as mos mendoni te kryeni njëherë për njëherë shpenzime te mëdha.

PESHQIT

Dite e paqëndrueshme do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Ne shume momente do ziheni keq me partnerin dhe mund te thoni gjera te gabuara. Beqaret edhe pse do kenë disa njohje te reja, nuk do ndihen ende gati për te hedhur hapa te rëndësishme. Për fatin e mire ne planin financiar nuk do keni për çfarë te ankoheni. Gjendja do ketë edhe me shume përmirësime nga sa mendonit.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*