Të mërkurën një person nga Gjakova ka raportuar në polici se djali i tij i mitur është zhdukur

Rasti ka ndodhur mëngjesin e së martës në Gjakovë, ndërkaq babai i fëmijës së zhdukur e ka paraqitur rastin në polici të mërkurën.

Gjakovë 05.11.2019-08:30. Me 06.11.2019 një mashkull K/Shqiptar ka raportuar se, djali tij (i mitur), është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e tij”, thuhet në raportin e policisë.

Bëhet e ditur se njësitet policore janë duke hetuar rastin.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*