Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur sot në fshatin Tale në Lezhë, ku një zetor ka dalë nga rruga, dhe ka vdeur një 70-vjeçar i cili ishte drejtuesi i tij.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 06:50 , në fshatin Tale, Lezhë, mjeti tip “Zetor” ka dalë nga rruga , ku për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit, shtetasi M.L.,70 vjeç, banues në Tale, Lezhë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*