Policia ka arrestuar në flagrancë dy shtetas për “Drejtimin e automjetit në mënyrë të parregullt”:

  • S.N., 22 vjeç, banues në Vlorë.

Arrestimi i tij u bë në lagjen “28 Nëntori” Vlorë pasi duke drejtuar automjetin e tij pa leje drejtimi përkatës ka humbur kontrollin dhe ka goditur një mjet tjetër.

  • I.Q., 23 vjeç, banues në Sarandë.

Arrestimi i tij u bë në lagjen nr.2 Sarandë pasi duke drejtuar motorrin e tij pa leje drejtimi përkatës ka goditur një automjet tjetër ku si pasojë është dëmtuar vetë, jashtë rrezikut për jetën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*