Një mjet është përfshire nga flakët gjatë orëve të vona të mbrëmjes në Kamenicë të Korçës.

Bëhet me dije se mjeti që është përfshirë nga flakët ka qenë parkuar pranë banesës. Raportohet se pronari i mjetit është një person që nuk ka konflikte dhe nuk dihet nëse ngjarja ka qenë e qëllimshme apo aksidentale.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*