Një krim i rëndë në familje është regjistruar sot në Klos. Tre persona dyshohet se kanë humbur jetën, ndërkohë që mes viktimave janë babë e bir dhe një kushëri i tyre.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Xibër.

kanë qenë banorët e zonës ata që i kanë transportuar me mjete rrethanore të plagosur në spitalin e Burrelit, ndërsa dyshohet se kanë ndërruar jetë.Deri më tani nuk dihen rrethanat e ngjarjes, ndërsa policia po shkon drejt vendngjarjes

.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*