Moderatorja e këngëtarja shumë e komentuar në media, Luana Vjollca i ka mbaruar pushimet në Dhërmi ku ndodhej me familjen e saj, mamanë, motrat dhe mbesën.

Luana është rikthyer në Tiranë dhe menjëherë ka nisur punën për sezonin e ri televiziv. Pak muaj më parë u përfol se moderatorja është larguar nga Top Channel, por në foton e fundit të postuar në Instagram, ajo bën të ditur se do e shohim sërish në këtë televizion.

“Startuam punen per sezonin e ri televiziv. Mezi po pres”, shkruan Luana, por nuk e ka bërë ende të ditur nëse do risjellë sërish “Shiko kush luan” apo ndonjë emision të ri.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*