Lajme te tjera

Arrestimet për grabitjen në Rinas, Rama-Lleshaj: Rrethi po ngushtohet, goditja vijon

Arrestimet për grabitjen në Rinas, Rama-Lleshaj: Rrethi po ngushtohet, goditja vijon

Rama deklaron se pas arrestimit të personit të pestë për grabitjen në Rinas po ngushtohet[Read More…]

Horoskopi për ditën e sotme, 16 prill 2019

Horoskopi për ditën e sotme, 16 prill 2019

Dashi Do të merrni disa informacione interesante sa i përket profesionit. Një rritje në detyrë[Read More…]

Për cilën demokraci po luftojmë???

Për cilën demokraci po luftojmë???

Në fillim të viteve 90’ të entuziazmuar nga ideja e demokracisë u rreshtuam të gjithë[Read More…]

Albaniatimes.al

Populistët nuk do t’i fitojnë zgjedhjet evropiane

Politika ka nevojë për momente dramatike. Zgjedhjet janë një formë terapie, me të cilën qytetarët[Read More…]

Pushuesit këtë verë nuk do të informohen më nga njerëzit

Pushuesit këtë verë nuk do të informohen më nga njerëzit

Dëshira për të shmangur njerëzit, ndihmësit dixhital, si dhe pikat e reja të shitjeve janë[Read More…]

Airbnb, platforma rezidenciale me më shumë se 6 milionë shtëpi

Airbnb, platforma rezidenciale me më shumë se 6 milionë shtëpi

Më shumë se 6 milionë lista të strehimit dhe apartamenteve në mbarë botën tani janë[Read More…]

Panik tek përdoruesit kudo në botë. Bien Facebook, Instagram dhe Whatsapp…!

Panik tek përdoruesit kudo në botë. Bien Facebook, Instagram dhe Whatsapp…!

Rrjetet sociale Facebook, Instagram dhe Whatsapp kanë ndeshur probleme në të gjithë botën diten e[Read More…]

Avioni më i madh në botë kryen fluturimin e parë në 5200 metra lartësi

Avioni më i madh në botë kryen fluturimin e parë në 5200 metra lartësi

Aeroplani më i madh në botë ka kryer me sukses fluturimin e tij të parë[Read More…]

Tayna: Nuk ka më mirë sesa kur më bëjnë “diss”, bota sillet rreth meje

Tayna: Nuk ka më mirë sesa kur më bëjnë “diss”, bota sillet rreth meje

Falë një bashkpunimi me Don Phenom, Tayna u bë një ndër artistet më të përmendura[Read More…]

I dashuruar që ç’ke me të! Olsi Bylyku flet për herë të parë për të dashurën

I dashuruar që ç’ke me të! Olsi Bylyku flet për herë të parë për të dashurën

Olsi Bylyku ka pranuar për herë të parë që është i dashuruar. Sot në emisionin[Read More…]