Pavarësisht një sulmi në zemër, dhe gjendjes jo të mirë shëndetësore, Gjykata e Apelit në Vlorë ka lënë sërish në burg Mihal Kokëdhimën. Seanca është mbajtur mëngjesin e sotëm në Vlorë, me object rishikimin e masës së sigurisë, për Kokëdhimën, që akuzohet se dhunoi turistët spanjoll në muajin Gusht të këtij viti.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*