OSHEE njofton se gjatë ditës së sotme do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona të Tiranës, pasi po punohet dhe po kryhen investime në disa zona.

Njoftimi i plotë i OSHEE-së:

Në kuadër të realizimit të investimeve nga Drejtoria Rajonale OSHEE, më 16 gusht do të punohet në disa kabina, sipas orareve dhe zonave si vijon:

0‪9.00-14.00 

Pjesërisht zona e Institutit Bujqësor

0‪9:00-‪15:00

Pjesërisht rrugët “Siri Kodra”, “Reshit Petrela” pranë Dispancerisë, “Besim Daja”, pranë Medresesë, “Rruga Barrikadave”, “Ludovik Shllaku”, “Xhanfize Keko”, “Kujtim Laro” dhe “Sadik Petrela”

09:00-‪11:00

Zona Fushe Mezez pjesërisht

‪13:00-‪15:00

Rruga “Teodor Keko” pjesërisht

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*