Në Prokurori është dërguar sot një 32-vjeçar shqiptar, i cili rrëfeu se kishte përdhunuar një vajzë 14-vjeçare në Korfuz.

Sipas mediave vendase, ngjarrja raportohet të ketë ndodhur të mërkurën në mëngjes në një dhomë hoteli në Dassia.

14-vjeçarja raportohet se është një shtetase britanike dhe dhe ndodhej me pushime në Korfuz me familjen e saj, ndërsa 32-vjeçari shqiptar, emri i të cilit nuk bëhet me dije, është një banor i ishullit dhe një punonjës i hotelit.

 

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*