Parkingu i një pallati shumëkatësh në zonën e Yzberishtit është përfshirë nga flakët pak pas mesnatës.

Një qytetar ka dërguar pamje nga vendi i ngjarjes, ku dëgjohen ulërima dhe thirrjet për ndihmë të banorëve që jetojnë atje.

Sipas dëshmitarëve, zjarri ka djegur disa makina, që kanë qenë të parkuara poshtë pallatit dhe fatmirsisht nuk ka persona të lënduar.

Leave a Reply

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

*