Lajme te tjera

Gjiknuri, Denaj dhe Ramaj miting përmbyllës të fushatës në Konispol/ Skuadra e PS është ekipi më përfaqësues për Qarkun e Vlorës

Gjiknuri, Denaj dhe Ramaj miting përmbyllës të fushatës në Konispol/ Skuadra e PS është ekipi më përfaqësues për Qarkun e Vlorës

Partia Socialiste mbylli fushatën elektorale edhe në Bashkinë e Konispolit me një miting ku mori[Read More…]

Amerika bëhet gati për… ujë me orar

Amerika bëhet gati për… ujë me orar

Rënia në minimumin historik e nivelit të liqeneve artificiale që furnizojnë miliona amerikanë mund t’i[Read More…]

World health coronavirus outbreak and international public infectious disease and global deadly virus health risk and flu spread or coronaviruses influenza as a pandemic medical conceptin with 3D illustration elements.

Britania teston imunitetin, të shëruarit dhe rreziku nga riinfektimi me koronavirus

Studiuesit në Universitetin e Oksfordit kanë miratuar një provë të re për të testuar përgjigjen[Read More…]

FOTO/ Qëlloi me thikë 5 persona, ky është autori i sulmit në xhaminë tek “Rruga e Kavajës”

FOTO/ Qëlloi me thikë 5 persona, ky është autori i sulmit në xhaminë tek “Rruga e Kavajës”

Ky është autori i sulmit në xhaminë tek “Rruga e Kavajës”. 34-vjeçari Rudolf Nikolli hyri[Read More…]

Mbërrijnë 208 mijë dozat të vaksinës kineze, mbyllet kontrata me Sinovac. Manastirliu: Në mbrëmje vijnë të Pfizer. Ahmetaj: Stinë turizmi të hapur

Mbërrijnë 208 mijë dozat të vaksinës kineze, mbyllet kontrata me Sinovac. Manastirliu: Në mbrëmje vijnë të Pfizer. Ahmetaj: Stinë turizmi të hapur

Kanë mbërritur në aeroportin “Nënë Tereza” pjesa e fundit e vaksinave të siguruara nga kontrata[Read More…]

Takim mbresëlënës e shpresëplotë organizuar në Sarandë nga vëllezërit Myrtaj për të pritur drejtuesin politik të Qarkut të Vlorës Bujar Leskaj bashkë me kandidatët për deputetë Ina Zhupa, Gëzim Ademaj e Jolio Dine.

Takim mbresëlënës e shpresëplotë organizuar në Sarandë nga vëllezërit Myrtaj për të pritur drejtuesin politik të Qarkut të Vlorës Bujar Leskaj bashkë me kandidatët për deputetë Ina Zhupa, Gëzim Ademaj e Jolio Dine.

Takim mbresëlënës e shpresëplotë organizuar në Sarandë nga vëllezërit Myrtaj për të pritur drejtuesin politik[Read More…]

Partia Demokratike Vlorë denoncon në Prokurori drejtorin e Sh.A Ujësjellës Kanalizime Vlorë Shkëlqim Leskaj.

Partia Demokratike Vlorë denoncon në Prokurori drejtorin e Sh.A Ujësjellës Kanalizime Vlorë Shkëlqim Leskaj.

Partia Demokratike Vlorë denoncon në Prokurori drejtorin e Sh.A Ujësjellës Kanalizime Vlorë Shkëlqim Leskaj. Deklarata:[Read More…]

Gjiknuri takim me banorët në Himarë dhe Qeparo/ Mos çoni asnjë votë dëm tek PD-LSI, nuk i lidh asgjë me zonën

Gjiknuri takim me banorët në Himarë dhe Qeparo/ Mos çoni asnjë votë dëm tek PD-LSI, nuk i lidh asgjë me zonën

Gjiknuri takim me banorët në Himarë dhe Qeparo Himarë, Gjiknuri: Mos çoni asnjë votë dëm[Read More…]

Damian Gjiknuri takim me banorët e Dhërmiut dhe Vunoit/ Investimet në zonë i rritën vlerën pronave dhe nxitën turizmin. Përfunduam rregjistrimin e pronave në disa fshatra, procesi vijon

Damian Gjiknuri takim me banorët e Dhërmiut dhe Vunoit/ Investimet në zonë i rritën vlerën pronave dhe nxitën turizmin. Përfunduam rregjistrimin e pronave në disa fshatra, procesi vijon

Në cilësinë e drejtuesit politik të Partisë Socialiste për Qarkun e Vlorës por edhe në[Read More…]

Damian Gjiknuri takim me banorët e fshatit Oshtimë/Rehabilitim aksit të vjetër Levan-Vlorë/ Gjiknuri do të jetë një zë i fuqishëm për investime në fshatin oshtimë

Damian Gjiknuri takim me banorët e fshatit Oshtimë/Rehabilitim aksit të vjetër Levan-Vlorë/ Gjiknuri do të jetë një zë i fuqishëm për investime në fshatin oshtimë

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Vlorës Damian Gjiknuri zhvilloi takim me banorët[Read More…]