Lajme te tjera

Damian Gjiknuri takim me banorët e Rajonit 1 në Vlorë/ Investimet transformuese prekën lagjen historike

Damian Gjiknuri takim me banorët e Rajonit 1 në Vlorë/ Investimet transformuese prekën lagjen historike

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Vlorës Damian Gjiknuri takoi një grup banorësh[Read More…]

Nga fotot me Obamën te modelet nudo në ballkon, kush është personi që “tronditi” Dubain

Nga fotot me Obamën te modelet nudo në ballkon, kush është personi që “tronditi” Dubain

Amerikani Vitaliy Grechin, është biznesmeni i pasur që qëndron pas fotosesionit të cilësuar si skandaloz,[Read More…]

”Zbulohet” pse Rama pagëzon me emrin arab ”Zayed”, aeroportin e Kukësit

”Zbulohet” pse Rama pagëzon me emrin arab ”Zayed”, aeroportin e Kukësit

Kryeministri Edi Rama, përpara 20 orësh bëri me me dije se aeroporti i dytë në[Read More…]

Situatë apokaliptike në ishull pas shpërthimit të vullkanit, kryeministri: Vetëm të vaksinuarit do të evakuohen!

Situatë apokaliptike në ishull pas shpërthimit të vullkanit, kryeministri: Vetëm të vaksinuarit do të evakuohen!

Një shtresë e madhe hiri dhe pluhuri ka mbuluar ishullin e Saint Vincent në Karaibe[Read More…]

Gjiknuri: PD dhe LSI nuk kanë çfarë ti ofrojnë Vlorës/PD-LSI nuk kanë moral të kërkojnë vota në Vlorë

Gjiknuri: PD dhe LSI nuk kanë çfarë ti ofrojnë Vlorës/PD-LSI nuk kanë moral të kërkojnë vota në Vlorë

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Vlorës Damian Gjiknuri zhvilloi një takim me[Read More…]

“Mylle kullën”, “Guxim kam po jo deri këtu”, ndalimi i kreut të sindikatës së Pavarur të Kontrollit Ajror, ja çfarë u zbulua në bisedat e Whatsapp

“Mylle kullën”, “Guxim kam po jo deri këtu”, ndalimi i kreut të sindikatës së Pavarur të Kontrollit Ajror, ja çfarë u zbulua në bisedat e Whatsapp

TIRANË Bisedat në “Whatsapp” mes kontrollorëve të trafikut ajror, duket se janë prova e prokurorisë[Read More…]

Damian Gjiknuri takim me banorët e Llakatundit,Mandati i tretë qeverisës, prioritet zonat rurale. Do të nisë puna për rehabilitimin e rrugës së Llakatundit

Damian Gjiknuri takim me banorët e Llakatundit,Mandati i tretë qeverisës, prioritet zonat rurale. Do të nisë puna për rehabilitimin e rrugës së Llakatundit

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Vlorës Damian Gjiknuri zhvilloi një takim me[Read More…]

Damian Gjiknuri takim me banorët e Orikumit/ Anduel Tahiraj: Ky mandat i tretë do të sjellë ndryshim rrënjësor në Orikum/Edmond Leka: PS do të bëjë realitet të gjitha projektet e parashikuara për Orikumin

Damian Gjiknuri takim me banorët e Orikumit/ Anduel Tahiraj: Ky mandat i tretë do të sjellë ndryshim rrënjësor në Orikum/Edmond Leka: PS do të bëjë realitet të gjitha projektet e parashikuara për Orikumin

Orikumi ishte ndalesa e rradhës e Drejtuesit Politik të Partisë Socialiste për Qarkun e Vlorës[Read More…]

Kryebllokuesi i Rinasit/ SHTETI SHQIPTAR PAGOI 57 MIJË EURO BURSË PËR VËLLAIN E JORIDA TABAKUT/ Burrat e vërtetë nuk fshihen pas fustanit të motrës!

Kryebllokuesi i Rinasit/ SHTETI SHQIPTAR PAGOI 57 MIJË EURO BURSË PËR VËLLAIN E JORIDA TABAKUT/ Burrat e vërtetë nuk fshihen pas fustanit të motrës!

Blendi Gonxhja në faqen e tij FB ka shprehur shqetësimin e tij në lidhje me[Read More…]

Kandidatja Pranvera Resulaj takon banorë të lagjes’’Dëshmorët’’-Cdo shqetësim juaji do të jetë dita ime e punës

Kandidatja Pranvera Resulaj takon banorë të lagjes’’Dëshmorët’’-Cdo shqetësim juaji do të jetë dita ime e punës

PS,Kandidatja Pranvera Resulaj takon banorë të lagjes’’Dëshmorët’’ Resulaj-Cdo shqetësim juaji do të jetë dita ime[Read More…]