Lajme te tjera

Finalet Atp do të mbahen në Torino nga viti 2021 deri më 2025.

Finalet Atp do të mbahen në Torino nga viti 2021 deri më 2025.

Finalet Atp do të mbahen në Torino nga viti 2021 deri më 2025. Shoqata e[Read More…]

Beqarët sot s’do kenë fat në dashuri, kujdes me lekët/ Ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Beqarët sot s’do kenë fat në dashuri, kujdes me lekët/ Ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

DASHI Mos kërkoni qe gjithçka te behet si me magji sot ju qe jeni ne[Read More…]

Arrestimet për grabitjen në Rinas, Rama-Lleshaj: Rrethi po ngushtohet, goditja vijon

Arrestimet për grabitjen në Rinas, Rama-Lleshaj: Rrethi po ngushtohet, goditja vijon

Rama deklaron se pas arrestimit të personit të pestë për grabitjen në Rinas po ngushtohet[Read More…]

Horoskopi për ditën e sotme, 16 prill 2019

Horoskopi për ditën e sotme, 16 prill 2019

Dashi Do të merrni disa informacione interesante sa i përket profesionit. Një rritje në detyrë[Read More…]

Për cilën demokraci po luftojmë???

Për cilën demokraci po luftojmë???

Në fillim të viteve 90’ të entuziazmuar nga ideja e demokracisë u rreshtuam të gjithë[Read More…]

Albaniatimes.al

Populistët nuk do t’i fitojnë zgjedhjet evropiane

Politika ka nevojë për momente dramatike. Zgjedhjet janë një formë terapie, me të cilën qytetarët[Read More…]

Pushuesit këtë verë nuk do të informohen më nga njerëzit

Pushuesit këtë verë nuk do të informohen më nga njerëzit

Dëshira për të shmangur njerëzit, ndihmësit dixhital, si dhe pikat e reja të shitjeve janë[Read More…]

Airbnb, platforma rezidenciale me më shumë se 6 milionë shtëpi

Airbnb, platforma rezidenciale me më shumë se 6 milionë shtëpi

Më shumë se 6 milionë lista të strehimit dhe apartamenteve në mbarë botën tani janë[Read More…]

Panik tek përdoruesit kudo në botë. Bien Facebook, Instagram dhe Whatsapp…!

Panik tek përdoruesit kudo në botë. Bien Facebook, Instagram dhe Whatsapp…!

Rrjetet sociale Facebook, Instagram dhe Whatsapp kanë ndeshur probleme në të gjithë botën diten e[Read More…]

Avioni më i madh në botë kryen fluturimin e parë në 5200 metra lartësi

Avioni më i madh në botë kryen fluturimin e parë në 5200 metra lartësi

Aeroplani më i madh në botë ka kryer me sukses fluturimin e tij të parë[Read More…]