Lajme te tjera

KËNGA PËR TË DASHURIN E VDEKUR, FJOLLA MORINA MESAZH PËR FANSAT: KOHA NUK I SHËRON PLAGËT, RUAJINI NJERËZIT TUAJ

KËNGA PËR TË DASHURIN E VDEKUR, FJOLLA MORINA MESAZH PËR FANSAT: KOHA NUK I SHËRON PLAGËT, RUAJINI NJERËZIT TUAJ

Dy ditë më parë Fjolla Morina publikoi këngën e saj më të re, dedikim për[Read More…]

Turizmi seksual, italianët në vendin e parë: mbi 80 mijë të  përfshirë.

Turizmi seksual, italianët në vendin e parë: mbi 80 mijë të përfshirë.

Është një rekord i trishtuar që Italia mban vendin e parë  në renditjen botërore për[Read More…]

Kapet “përbindëshi në Garda”: një peshk gjigant mbi 100 kg

Kapet “përbindëshi në Garda”: një peshk gjigant mbi 100 kg

Përbidëshi i kapur në liqenin e Gardës  mund të jetë mustak më  i madh në[Read More…]

Pogba-Real Madrid, ekziston marrëveshja: francezi ka komunikuar me Manchester Unitedit

Pogba-Real Madrid, ekziston marrëveshja: francezi ka komunikuar me Manchester Unitedit

Pogbai ka lënë të kuptoj  Manchester Unitedin se dëshiron të shkojëte Real Madrid: marrëveshja me[Read More…]

Bylisi siguron ngjitjen në Superligë.

Bylisi siguron ngjitjen në Superligë.

Është mësuar zyrtarisht se ekipi tjetër I Kategorisë së parë përveç Vllaznisë që do të[Read More…]

Meta: Me dialog mund të ecim drejt familjes europiane

Meta: Me dialog mund të ecim drejt familjes europiane

Presidenti Ilir Meta uron sot besimtarët ortodoksë në vigjilje të festës së Pashkëve. Përmes një[Read More…]

NBA playoffs, Durant fenomen: 50 pikë. Asgjë për të bërë për Gallinari dhe Clippers

NBA playoffs, Durant fenomen: 50 pikë. Asgjë për të bërë për Gallinari dhe Clippers

KD tërheq Warriors në 4-2: Los Angeles shet 129-110 në garë-6 duke mbyllur një sezon[Read More…]

103 mijë euro shpërblim për familjarët e 21 Janarit

103 mijë euro shpërblim për familjarët e 21 Janarit

Gjykata Europiane për të Drejtat e Njeriut në Strasburg ka pranuar marrëveshjen e qeverisë shqiptare[Read More…]

Horoskopi për ditën e sotme, 27 prill 2019

Horoskopi për ditën e sotme, 27 prill 2019

Dashi Të lindurit e kësaj shenje kanë nevojë për mbështetje shoqërore ose këshilla. Mund të[Read More…]

Përplasje me policinë, gurë eskortës së Ramës

Përplasje me policinë, gurë eskortës së Ramës

Dhjetëra anëtarë dhe mbështetës të Partisë Demokratike dhe forcave të tjera opozitare që po përgatiteshin[Read More…]